Met haar uitgebreide taken- en dienstenpakket biedt XCENT kwalitatief hoogwaardige diensten voor de afdeling Bouwen & Wonen of Vergunningen. Door hun expertise en uitgebreide werkervaring zijn onze professionals snel thuis in uw werkprocessen. Dit is onmisbaar voor de continuïteit op uw afdeling. Wij zijn thuis in de werkzaamheden rondom de Wet algemene bepaling omgevingsrecht (WABO).
Onze professionals die applicatiebeheerwerkzaamheden uitvoeren worden continu begeleid en opgeleid door de consultants van Centric IT Solutions.
Voor de afdeling Bouwen & Wonen of Vergunningen hebben wij ervaren applicatiebeheerders voor GISVG-AVR, BWT4all (beide worden vanaf 2011 vervangen door Key2Vergunningen) en MPM4all met kennis van DOC4all/MDU, WFM4all en KV-Report.
Meer informatie
Voor meer informatie neemt u contact op met onze accountmanager Stijn Rippe.